בנגקוק : בנקוק

בנגקוק היא עיר הבירה של תאילנד, זו העיר הגדולה ביותר במדינה ואחת הערים הגדולות ביותר בעולם. גם מבחינת השטח וגם בכמות התושבים שמונה 15 מיליון תושבים במטרופולין. את העיר פוקדים כל יום עוד מספר בלתי ידוע של מבקרים תיירים ואנשי עסקים.
סמוך לעיר נמצאים מספר שדות תעופה כאשר סוברנהומי הבינלאומי הוא הגדול ביותר והחדש ביותר, שמשרת מיליוני בני אדם, כמות עצומה של תעבורה לכל הדעות.
אם אומרים לכם שבבנגקוק אין מה לעשות וכדאי לכם ישר לטוס לצפון או לאיים : אז תדעו כבר כעת שזו טעות מצערת ומרגיזה.

 

קניון ה MBK בנגקוק

קניון ה MBK בנגקוק

 

בבנגקוק יש כל כך הרבה מה לעשות, שגם שבוע ימים לא יספיק ולא לקחנו בחשבון :
את המסעדות המפוארות, מועדוני הלילה המפוארים, המוזיאונים שפזורים בעיר, את שלל השווקים שנמצאים ברובעי העיר השוק הסיני, שיט מרנין על הנהר הגדול שחוצה את העיר לשתי גדות.
ביקור במקדשים ההיסטוריים של תאילנד, סיורי לילה של מופעי אומנות תאילנדית מסורתית, קרבות אגרוף אמיתים וגם קצת מזויפים לתיירים, נסיעה מחשמלת בסקיי טריין רכבת השמים שתלויה מעל רחובות העיר.
ביקור חטוף באקווריום שנמצא סמוך למסילת הרכבת, סיור חובה בקניוני החשמל והבגדים. תנו חצי יום  לסיור במקדש ארואן .
עם הבאתם אתכם ילדים יש פארק שעשועים ענק “עולם החלומות” , גם גן חיות מהגדולים של תאילנד,  שם תמצאו את מרבית החיות שאתם מכירים. טיילו בכיכר סיאם ומיני סיאם, שם תראו מיניאטורות של אתרים מכל העולם ואנדרטות של אישים מפורסמים. קחו אוטובוס לשעה נסיעה, תגיעו לסומאט פרקן לחוות התנינים המומלצת על ידי מדריכי התיירים.

 

כביש סואן בבנגקוק

כביש סואן בבנגקוק

המשיכו את השבוע בטיול ממצה של ספארי, שוק פראטונאם, המוזיאון של מדאם טוסו, בו דמויות משעווה מפורסמות, את שלי לא תמצאו שם.
ביקור חובה בארמון המלך שדף שלם לא יספיק לתאר אותו, לנועזים שבניכם בנגקוק מציעה את רובע השחיתות אזור הפטפונג. לא נרחיב בנושא תבינו לבד כאשר תקבלו לידכם פרוספקט עם תמונות של פעילות ענפה במועדוני הלילה, שאגב חלקם עובדים גם ביום במלוא המרץ.
המשיכו בבנגקוק לחוות הנחשים ושיט בתעלות המים, שנחפרו כדי לחבר שני נהרות לרשת תעבורה עם סירות ומכולות לסחורה.
לסיכום קטן : טיילו ברחוב התיירים רחוב קוואסאן, כאן תוכלו לדבר עברית, לאכול חומוס ופלאפל בפיתה, לישון במלונות בניהול ישראלי שכולל : אינטרנט, שמירת חפצים, אוכל כשר בבית חב”ד ומגוון שירותים מיוחדים לתייר הישראלי, עדיין נשאר לנו הרבה מה להציע לכם רק בבנגקוק. הא !!  שכחנו יומיים קניות.

כתיבת תגובה