הו ההין עיירת הנופש של משפחת המלוכה

הו ההין

אל העיירה המופלאה הזו מגיעים בנסיעה כמו מתל אביב לכרמיאל, זה אומר שתוך כשעתיים, אתם על שפת הים, של סביבה
עם חותמת של משפחת המלוכה התאילנדית, שבחרה חוף זה למקום הנופש של המשפחה.
כאן תיהנו מחמישה קילומטר חופי ים מטריפים, נושקים למים בצבע טורקיז, הפעילות הימית על חופי העיירה מגוונים : ספורט ימי, צלילת בלונים, שנורקלים למתחילים, רכיבה על סוסים על החוף, גרירת רחפות על המים, אופנועי ים, מסעות סיור ודייג ימי אל חופי האי סאם רוי הסמוך.
בהו ההין תוכלו לנפוש בפארק המים המקומי, פתוח עד חמש אחרי הצהריים, כולל ברכות מגלשות מים גלישה על לוח.
באזור נמצא הארמון המלכותי, דבר המונע את השחיתות מלהשתלט על מרכזי הבילוי בעיר.
יחד עם זה תמצאו כאן : פאבים, מועדוני ריקודים והופעות הליידי בויז, שירת הקריוקי שאנחנו אוהבים כל כך, כל זה בסמטאות : “סלקם” ו “בינטבט”.
לחובבי המוזיקה הרבים שמגיעים בחודש יוני מחכה הפתעה, פסטיבל ג’אז בין לאומי.
לספורטאי משטחי הדשא, מוכנים מגרשי גולף מהטובים בעולם. לאט לאט הם הופכים למוכרים בכל העולם,  הם כבר נמצאים על מפות הגולף העולמיות.
לקראת האביב כשמזג האוויר מתאים בסוף חודש פברואר, מתחילה עונת העפיפונים, שאין דומה לה בתאילנד, עפיפונים מכל המדינות מגיעים לכאן עם שלל צבעים ועיצובים חדשנים.

 

הו ההין

 

סמוך לארמון קלאי, נמצאת חוות הפרפרים והסחלבים, יחד איתן ציפורים ומיני צמחים כמו בגני המלכה בצפון.
לקראת סוף השנה, מתקיימות תערוכות של מכוניות ענתיקה,בעבר הן היו נאספות בקרבת מלון סופיטל.  אם אתם כבר כאן אז תישארו לקרנבל הסרטים הבין לאומי.
להו הין מגיעים גם באוטובוסים ציבוריים מרציף בבנגקוק,  גם ברכבת. טווח המחירים גדול ותלוי במושבים וסוג השירות , ישיר או עם עצירות בתחנות נוספות. ברכבת עד 300 באט ובאוטובוס עד 350 באט, תנאים משפיעים : מושבים,מהירות ומסלול הם שקובעים את הבדלי המחירים. יש מצב לקחת מונית, אם מלאתם את המונית בנוסעים המחיר משתלם.
בדרככם להו הין אולי תשלבו סיור בעיר פצ’בורי ההיסטורית, או בשוק הצף של אמפוואה שפתוח יומיים בשבוע בלבד.
אפשרויות התנועה בעיר הן : כמובן רגלית, טוק טוק, תחבורה ציבורית, אופנועים של עד שש מאות באט ליום.
הו ההין נחשבת לעיירה שקטה מעוטת תיירים רעש ובאלגאן. מלונות ודירות נופש יספקו לכם מקום לישון .
רצוי לציין את העובדה שתושבי תאילנד שמעוניינים לנפוש מגיעים לכאן במרבית ימי השנה, זהו יעד מועדף לנופשים תאילנדיים עשירים, שבוחרים בשקט ושלווה, ניתוק מפקקי תנועה וריח של אופנועים וטוק-טוקים.
ציפור לחשה לי שכאן מתנהגים יותר טוב לתיירים, במיוחד נהגי המוניות והטוק-טוקים, אולי לא ייקחו אתכם לחייט, או לחנות בגדים מפוארת בדרך למלון.