טיולי משפחות בתאילנד.

טיולי משפחות בתאילנד.
הגיע החופש הגדול ותכננתם טיול סיום לימודים, סוף שנה , או בר מצווה ולא יודעים לאן ? אז הגעתם למקום הנכון, אנחנו בקשר הישראלי מתמחים בטיולי משפחות. פשטות ההזמנות ותשומת לב לכל דרישות הילדים הן הסיבות לכך שקצב טיולי המשפחות גבר בשנים האחרונות. בבואכם לתאילנד יכירו ילדיכם מדינה חדשה, אנשים חדשים, דתות חדשות, אטרקציות שלא פוגשים בישראל, גני חיות, פארקי שעשועים, אקווריומים מהגדולים בעולם, מנטאליות שונה של תושבי המדינה, רכיבה על פילים, טיפול ורחיצת פילים, ספורט ים לכל סוגיו, בחלק מהחוות ניתן לרכב על סוסים ולצאת לנחל לרחיצה, ביקור מפתיע בחוות נחשים בה תראו כל מיני נחשים, במזרח תאילנד יבקרו ילדיכם בחוות התנינים.

Don and Sam Restaurant (8)

 ולכל המשפחה : סיור שווקים בבנגקוק, טיולי מקדשים ארמונות וקניוני ענק מודרניים, עם המילה האחרונה בשטח האלקטרוניקה.
טיול משפחות כזה בתאילנד ברמה גובהה ובתנאים של אירופה או ארה”ב יעלה הרבה פחות מאשר בארץ או באירופה, אנחנו בקשר הישראלי, נדע לשלב לכם טיול משפחות בהתאם לכל משפחה והילדים שמגיעים, כמו כן אם תזמינו במועד סביר לפני הטיול, נוכל לארגן לכם חדרים נפתחים אחד לשני או סוויטות משפחתיות, כך שהמרקם המשפחתי לא יפגע, יחד עם פרטיות ההורים בחדרים נפרדים.
 הצוותים שלנו נותנים מענה לכל בקשה ותשובות לשאלות, הניסיון הרב שלנו מוכיח את עצמו לאורך השנים,
 טיולי משפחות הם בדרך כלל בני 25 ימים, כך אנו מספקים את בקשותיהם של כל בני המשפחה.
 בקצרה : לפני החלטה על טיול משפחתי, צרו איתנו קשר, אנחנו נשלב לכם טיסות הלוך חזור וטיולים בתוך תאילנד הגדולה, שמירת חפצים, אמצעי תקשורת עם ישראל, ייעוץ לגבי מסעדות כשרות ושלל פרטים קטנים שלא חשבתם עליהם בארץ.

 

 * בשנים האחרונות נפוצה מאוד השיטה של הזמנות במייל, לכן במידה ולא קבלתם תשובה מאיתנו , נא חפשו בדואר זבל.

כתיבת תגובה