טיול הג’יפים של רד בריק

טיול הג’יפים של רד בריק.
יוצא כל בוקר מבית הרד בריק ב צ’אנג מאי.
הטיול : מתבצע בצפון תאילנד וכולל את , מהונג סון הכפר פאי ו צ’אנג מאי.
משך הטיול : שלושה ימים כולל לילות בחוץ.
פעילות : נסיעה על גבי ג’יפים, ארוחות שחיתות ביערות הצפון והכפרים, רכיבה על פילים, סיורי שטח, התוודעות לשבטים מקומיים, הופעות וטקסים שבטיים, טיפוס מפלים, רפטינג, רכיבת על שוורים עם כרכרות, גלישת אומגות.

רד בריק

יום ראשון
יציאה מצ’אנג מאי אל הכפר היפהפה פאי, אל ארץ המעיינות החמים והמערות, משני צידי הדרך צמחייה ירוקה עבותה. עושים סיור בגנים בוטניים, מקבלים הסברים על הפרפרים וצמחי הסחלב עם הגבעול שבקצהו פרח בשלל צבעים.
ממשיכים אל חוות הנחשים המקומית, כאן יופיעו לפניכם בזה אחרי זה להטוטני נחשים, בתרגילים משונים שרק בני אדם המציאו אותם, הכסף של המופעים הולך להמשך טיפול בנחשים, חליבת הארס לצורכי מחקר ונסיובים, שעוזר לפרנסת המשפחות העוסקות בכך.
בהמשך “קרקס” פילים, שעושים תרגילים חמודים, אפשר לרכב עליהם ולחוש את גובה הפיל שהולך ביער בין העצים. עושים אמבטיה במעיינות החמים ופורשים ללינת הלילה בכפר פאי, במלון טוב.
יום שני
אתם כבר ביום הטוב ביותר, מתחילים במערת נטיפים שאין שני לה בתאילנד, ממשיכים במערת הדגים הנוצצים, דהירה במסלולי דרכים מרטיטי לב וקיבה, לקראת ערב ביקור במקדש בורמזי באזור העיר מהונג סון, סיור מפתיע במפלים ובריכת ניקוז מי המפל, פורשים לישון במלון מעולה עם כל הפינוקים.
יום שלישי ואחרון.
למעשה אתם בדרך חזרה אל בירת הצפון צ’אנג מאי, הדרך מתפתלת בין מגורי שבטים בורמזים, שנשארו צמודים לקרקעותיהם לאחר שהסתיימו המלחמות בין בורמה ותאילנד, ביקור בכפרי ארוכות האוזניים וארוכות הצוואר. רחצה בבריכת מי המפל שנקרה בדרכיכם, שיט על הרפסודות שהכינו לכם, עולים על כלי הרכב לנסיעת שטח קורעת צמיגים, צידי הדרכים יהממו אתכם ביופיים ובכל הירוק הזה שמסביבכם, עצים וחיות הטבע.
הגעה למלון : לקראת ערב.
מחיר : משוער שבע וחצי אלף באט.
מה להביא בתיק גב : חטיפים, בגדי רחצה, מגבת, כובע, קרם שיזוף, בגדי החלפה, מצלמות ומשקפות.
את הטיול מפעילים נהגים ומכונאים שמלווים את הטיול לכל אורכו, הצוותים מנוסים מאוד ועושים את המשימות האלו כבר שנים רבות. הטיול מתבצע בג’יפים בין ארבעה לשישה נפשות בכל אחד, עם מדריך ישראלי.
שילמתם עבור הטיול : אין תשלומים נוספים, רק מתנות אם תרצו.