טיול 4 האיים פוקט

טיול 4 האיים והאי על שם ג’יימס בונד שנקרא קו טאפו
מידע חשוב לכל חובבי הטבע וההרפתקנים, משיטי הקיאקים סירות המשוטים והצוללנים.
טיול ארבעת האיים שונה בתכלית מטיול שבע האיים, שמרבית המטיילים וקוראי התוכן חושבים שהם זהים.
הגעתם לשמורת טבע באזור פנג-נגה מהיפים שבחופי תאילנד, באזור זה בשטח ימי ענק כחלק מהים ההודי אנדמן, מפוזרים איים בכמות גדולה, מפרצים משוננים, מערות נסתרות וגלויות.
למעשה האיים הם סלעים ענקיים שברבות הימים ותהפוכות הטבע, הזדקרו מעל פני המים, בשלל צורות וצבעים, חלקם מכוסים צמחייה עד לכדי יער גשם טרופי, השאר עדיין בתהליך.
המורים לטבע אומרים, שהעופות הנודדים מביאים איתן את זרעי הצמחים ובזמן קינונם ושהייתם על החוף, מפזרים את גרעיני הצמחים וכך בפיסות האדמה שאינן סלעים קשים, גדלים על האיים סוגים רבים של צמחים ועצים.
מי הים ההודי חורצים בסלעי הגיר חורים ורצועות, נוצרים כוכים רבים שאתם יכולים לשוט לתוכם על גבי קיאקים, לפעמים מתגלים כוכים חדשים ומדריכי הקיאקים ממהרים לבצע אתכם את הגיחה הראשונה.
במרבית ימות השנה ים אנדמן שקט באזור זה, אלפי תיירים מכל העולם מגיעים מידי שנה לראות את האי המפורסם של ג’יימס בונד, שסדרת איים מקיפה את האי האמצעי שמזדקר לנגד עינכם באמצע החוף, הניע את מפיקי הסרט לצלמו כאן בשנות השבעים.
איך הטיול : איסופים מהמלונות, הגעה למזח הסירות, התארגנות על הסירות ושיט אל מפרץ פנג-נגה.
המשך במערות : מנגרוב/ Mut והאי פהנאק.
בצהריים ירידה לחוף הצמוד לאי של ג’יימס בונד, קניית מזכרות בדוכנים שהן עבודות יד של תאילנדיות חרוצות, מצלמים את הסלעים השוכבים אחד על השני, שיט למערת ת’אם לוד, שייט באיים לאווה והונג , לקראת ערב חוזרים למעבורת ואל פוקט.
מה בטיול : שתייה קרה וחמה, ארוחה בהגשה עצמית, ביטוח, מדריך, משיט קיאק מקצועי, הסעות הלוך ושוב מהמלון למעגן.
הביאו אתכם : ציוד עזר לצלילה, כובע, קרם שיזוף, שנורקלים, סנפירים, כובע ובגד ים.
מחיר משוער : כאלף באט לאדם נכון לשנת 2014.

כתיבת תגובה