מעוף הגיבון צ’אנג מאי

מעוף הגיבון צ’אנג מאי
Flight of The Gibbon
גבירותיי ורבותי ילדים וילדות סבים וסבתות, אם חלמתם פעם לעוף, או תהיתם במחשבותיכם איך זה להרגיש ציפור, אז הגעתם למקום הנכון.
יערות צ’אנג מאי הם אחד המקומות היחידים בעולם, שמשלב עבורכם שלל חוויות : טיפוס חבלים, דאייה ממרומי העצים, גשרי חבלים, תצפיות על נופים עוצרי נשימה, ריחוף בגבהים של יותר מחמישים מטר מעל צמרות העצים, סיורי שטח רגליים וממונעים.
הרפתקאות אלו כל כך מסמרות שיער, שמרבית המטיילים חוזרים מידי שנה ליערות צ’אנג מאי לסיבוב נוסף של ריחוף הקופים, ששמעו יצא למרחוק אל כל רחבי תבל.
ביטחון : כל הפעילויות ה ” מסוכנות ” מתבצעות תחת עינם הפקוחה של מדריכים מוסמכים שהגיעו לכאן מניו זילנד, כולם עם רישיונות והסמכה לתפעול מערכת הגלישה באומגות. רמת הבטיחות כאן היא מהטובות בעולם, בנורמה גבוהה מאוד.
אל תזרזו אותם בבדיקות התקינות המתקנים ותחנות המנוחה, הם עברו סינון קפדני ורק הטובים ביותר מורשים לטפל בציוד ולסייע למטילים במשימת האומגה.
חידושים : רק לאחרונה החלו לתפעל צניחת אומגה באורך של יותר מ 800 מטר, הארוכה ביותר בעולם לשנת 2014.
מה זה אומגה ?  ! מתקן האומגה זה שמותחים חבל מנקודת גובה אל נקודה יותר נמוכה, גולשים על החבל במגוון אמצעים . כאשר תחילתו בהיסטוריה של התהליך, השתמשו בברזל מכופף בצורת אומגה הברזל היה מכופף חצי עיגול ובשני קצוות העיגול חיברו ידיות אחיזה = Ω=, הגולש היה מניח את העיגול על החבל מחזיק בשתי ידיו את הידיות, עוזב את משטח העמידה וכך הייתה מתבצעת הגלישה עד לנקודה הנמוכה במבין שתי הנקודות.
השם המסחרי של האקסטרים הוא מעוף הגיבון, על שם קופי הגיבון החיים וגדלים ביערות
אחרי איסוף מהמלון שלכם שכלול במחיר, נסיעה של כשעה מבירת הצפון, הליכה קצרה ביער והגעתם אל נקודת הטיפוס אל הצמרת הראשונה ומשטח בסיס היציאה לגלישת החבלים.
סיימתם את האומגות וגשרי החבלים, ממשיכים בטרק אל מעבה היער, שמעו את הקולות הריחו את הריחות של יערות הטבע מימי בראשית. יש מסלולים שכוללים ארוחת צהריים בשטח, שהכינו עבורם במלון.
בסוף הארוחה מנוחה ונסיעה חזרה אל המלון שלכם.
לא סתם חברת מעוף הגיבון קיבלה רישיון ממשלת תאילנד כדי להפעיל את המתקנים, מעוף הגיבון תורם מכספו ומרצו לקידום היערות תוך עזרה רבה לשיקום אוכלוסיית קופי הגיבון, שחיים בשיתוף עם קומפלקס האומגות של צ’אנג מאי.
יחד עם זה נעשו מאמצים רבים כדי לא לפגוע ביערות,רצף הצמחייה וצמרות העצים.
סיכום : האטרקציה של צפון תאילנד היא מעוף הגיבון.
כ 20 משטחי עמידה ותחנות צניחה בחבלים, גשרי חבלים בין העמדות, משטחי מנוחה בין התחנות.
גובה משטחי העמידה נמצאים עד 300 מטר.

פעילות : קפיצות, סנפלינג, אומגות, גשרי חבלים.
מחיר : קרוב לאלפיים באט נכון לשנת 2014, הקשר הישראלי ידאג לכם למחירים טובים וארגון הולם.
כייף : צילומים בכל המצבים, אפשר לקנות את הדיסקים כי מצלמים אתכם, קונים חולצות עם הצילומים ומזכרות הביתה.

כתיבת תגובה