האי קופנגן – דרום תאילנד

האי פנגן הוא אחד משלושת האיים הידועים של דרום תאילנד, יחד עם שני האיים המפורסמים של המפרץ, קוסמוי וטאו.
הגעתם לאי החינגות והפול מון פארטי, ירח מלא וחצי ירח זמן טוב למסיבה.
בתאריכים אלו, המלונות מלאים והמוני צעירים מכל תאילנד מגיעים למסיבות על מנת לתת פורקן ליצר החופש, ריקודים והופעות עד הבוקר, אוכל ושתייה לכל דורש, צעירי כל ארצות העולם מגיעים לכאן.
המסקנה שרק זה מה שנותן האי למבקרים בו היא לא נכונה. על האי נמצא פארק לאומי “טאן סאדט”, את הגן היו פוקדים תדירות מלכי תאילנד לדורותיהם, ובניהם רמה ה 5 .
אחת האטרקציות הידועות הוא מפל המים התוסס שבשטח האי. מפל “פנג” הוא עוד אחד מהמפלים שרצוי לבקר, באזורי המפל תמצאו מספר “ויו פוינטס” לתצפית על חלקים נרחבים של האי.
אם אתם אוהבים סאונות אז כאן המקום לסאונת הצמחים המסורתית , כאן מפרידים בין הגברים לנשים, כדי שכל אחד ואחת יקבל את השקט והצמחים שמגיעים לו או לה, אין לוותר על זה במיוחד אם כל הלילה רקדתם על החופים.

 

הצוללנים שבניכם יוכלו ליהנות מחוף הצלילה קו-מא, המים יחסית שקטים כאן בתוך המפרץ, המשיכו אל התצפית של המקדש הסיני בדרך מטונגסלה אל העיירה צ’לוקלום, אם נשארתם סמוך למקדש, קחו טיול פילים מהנה ,קנו קצת בננות ותאכילו את הפיל ממרומי הכסא.
עוד פעילויות ענפות על האי  : כמובן טרקים , ספורט ימי : חתירה בקיאקים, ספידבווט, סיור גלריות לקניית מזכרות הביתה, מכוני פיטנס לשיפור הכושר הגופני. מסעדות האי מציעות לכם את המטבח האירופאי, האיטלקי והמקסיקני, וכמובן מטבחי האורז המקומי עם פרות הים.
במרכז האי פאנגאן משתרע אחד מהאזורים הידועים והמפורסמים ביותר בדרום מזרח תאילנד :  לגונה הדרין , או בשם התיירותי הדרין ביץ’, זו רצועת חוף מלאת חיים ושוקקת תיירים מכל העולם ותאילנד בפרט.

 

מסיבות הפול מון מתרחשות בחלק המזרחי של הדרין. בימי השיא ניתן לחשוב שכל העולם כאן, עם כמות עצומה של אלפי רקדני לילה בליינים וחוגגים שמרביתם לא יודעים מה הם חוגגים, פול מון חצי ירח או סתם סוף שנה.
רחבות הריקודים והבמות מספקים מוזיקה מכל העולם, חקיינים ומבצעי שירים טובים ברמה עולמית.

 

החלק המערבי של הדרין נחשב לאזור השקט : הדרין נאי. פה נחים מכל הרעש הריקודים והמשקאות. מטיילים ברחובות השקטים, עדיין ניתן למצוא מלונות ללינה, ברים ומסעדות, חנויות לקניות, מכוני בריאות, גם מסיבות לילה שחור למי שלא מוותר.
המסיבות ה “פרועות ” הן הסיבה העיקרית שמגיעים לכאן חבורות חוגגים, מי שבראש שלו שקט רצוי שיבחר את החופים השקטים.

כתיבת תגובה