קנצ’נבורי טיול ליומיים

טיול יומיים לקנצ’נבורי
הגיע הזמן לטיול אמיתי, צפונה מבנגקוק.
הקשר הישראלי מוציא טיולים באופן סדיר אל העיר האגדית קנצ’נאבורי וסביבותיה.
היציאה היא מהמלון בבנגקוק מאזור הקוואסאן או ממלון איסטין. השכם בבוקר יחכה לכם המיני וואן, ותתחילו ליהנות משעתיים נסיעה צפונה, בדרכים ירוקות דרך שדות ירוקים ועצים גדולים שמכסים את צידי הדרך.
עד הצהריים : טיול על גדת נהר הקוואי, שיט בסירה, סיור בשוק הצף דמנואן סדואק וקניית מזכרות, כובעים ותמונות, עבודות יד ובגדים.
בהמשך ביקור במפעל שמייצר סוכר מ”קנים” מה שנקרא בסלנג הישראלי “קיינה”. אלו הם המוטות הענקיים שאתם רואים על גבי המשאיות, שעמוסות עד אפס מקום ונוסעות על הכבישים מהשדות אל מפעלי הסוכר והשווקים.
הגעה לחדר במלון על גדת נהר הקוואי , קבלת חדרים וארוחה כיד המלך.
אין מנוחת צהריים, ממשיכים אל הספארי של קנצ’נבורי, כאן אתם נוסעים בדרכים מפותלות, מכל עבר תראו חיות ג’ונגל אמיתיות ולא בכלובים, אריות, דובים, ג’ירפות, זברות, קופים בכמויות, אפשרות להאכיל חלק מהחיות, להצטלם עם טיגריסים וגם פינת ליטוף.
ממשיכים אל הגשר המפורסם ביותר בעולם ” הגשר על נהר הקוואי” שסרטים רבים הופקו על שמו, שנבנה בימי מלחמת העולם הראשונה, מדמם של שבויים תאילנדים ובני שבטים מכל המדינות הכבושות שסביב, בין היתר בידיהם של שבויי מלחמה אמריקאים ובריטים, תבקרו במוזיאונים שצמודים לגשר, בבית העלמין ההיסטורי לחיילים האמריקאים.
בערב מנוחה וטיול עצמאי בעיירה, אין כאן מועדוני שחיתות לכו לנוח. במלון יש בריכת שחייה ומסעדה על שפת הנהר הצונן.
בבוקר שלמחרת סעודת בוקר והמשך טיול : נסיעה אל אירוון ארץ המפלים, אין כאלו בעולם, הכינו סוללות למצלמות וכרטיסי זיכרון עם הרבה מגהבייט. יש מסלול למטייל העצמאי אפשר ללכת במרוכז לטבול במימי המפלים. לרעבים / יש מסעדה מומלצת במקום, מטבח רב טעמים.
המשך טיול, רכיבה על פילים, עם כניסה למים והזכות לרחוץ את הפילים הגדולים בעולם.

 

הטיול מתאים לכולם : תרמילאים, ילדים, מבוגרים, טיולי בר מצווה וצעירים בירח דבש.
הטיול כולל : ארבע ארוחות, נסיעה במיני ואן ממוזג, מדריכים חלקם דובר עברית, סיפורים על גבורת בוני הגשר מעץ, שהרכבות היו אמורות לעבור עליו אל החיילים.

כתיבת תגובה